O Programie

Profesjonaliści stawiają na korzyści

Program Instaluj Korzyści skierowany jest do instalatorów, którzy na co dzień wybierają produkty i rozwiązania od firmy REHAU. Nie posiadasz jeszcze danych dostępowych, by się zalogować? Po prostu kliknij „przystąp do programu” i wypełnij krótki formularz.

Jak to działa?

  • Kupujesz premiowane produkty REHAU.
  • Dodajesz FV za zakup poprzez stronę programu lub aplikację mobilną.
  • Otrzymujesz 1 pkt za każde 5000 zł netto wydane na produkty REHAU.
  • Wymieniasz zdobyte punkty na nagrody z katalogu.

Czas dla profesjonalistów

Choć dodanie faktury za zakupy zajmuje tylko chwilę, nie musisz robić tego zaraz po jej otrzymaniu. Dlatego zawsze masz trzy miesiące na dodanie FV do programu. Na czym to polega? Fakturę z maja będziesz mógł dodać do końca sierpnia.

Pamiętaj, że faktura musi być wystawiona w czasie trwania promocji, czyli nie może być wystawiona przed 15.05.2023 i później niż 15.12.2023.

Faktury możesz rejestrować do 15.12.2023. 

Mobilnie znaczy wygodnie

Nie wiemy, ile wynosi rekord świata w dodaniu faktury przez aplikację mobilną, ale bardzo możliwe, że to właśnie Ty go ustanowisz. Po prostu odpalasz apkę, klikasz „dodaj FV”, fotografujesz dokument, wysyłasz i już! Od tego momentu my zajmujemy się wszystkim, by punkty równie szybko trafiły na Twoje konto.

Nie masz jeszcze aplikacji? Pobierz ją teraz!

Warto wygrywać

W katalogu nagród tej edycji znajdziesz jeszcze więcej atrakcyjnych e-bonów do wielu różnych sklepów. Dlaczego? Bo prawdziwy profesjonalista dobrze wie, czego chce!